Adres

Nieuwstraat 1
9230 Wetteren

Telefoon

09/368 18 61

Openingsuren

dagelijks vanaf 17u00
maandag en dinsdag gesloten

Onze Aperitieven

CHAMPAGNE Piper Heidsieck (fles)50,00
PROSECCO Treviso5,50 / 27,00
HUISAPERITIEF (Prosecco rosé)6,00 / 30,00
KIR5,00
KIR Royal6,00
MARTINI (rood/wit)4,50
LILLET + Tonic5,50
LILLET + PROSECCO7,00
PISANG orange, PASSOA orange5,00
PORTO (rood/wit)4,50
CAMPARI 5,00
SMIRNOFF5,50
J&B5,50
BACARDI5,50
GORDON's GIN5,50
OUZO5,50
JOHNNY WALKER6,00
HAVANA especial6,00
BOMBAY GIN6,00
JACK DANIELS7,50
FILLIERS GIN7,50
HENDRICK's GIN8,00
TANQUERAY GIN8,00
GIN MARE8,50
HAVANA 7 AÑOS8,00
GREYGOOSE WODKA8,50

Onze Bieren

PRIMUS pils2,50
CARLSBERG3,00
WIT MYSTIC3,00
KRIEK MYSTIC3,00
TONGERLO (blond/bruin)3,50
DUVEL4,00
WESTMALLE tripel4,00
 3,50
 0
SOMERSBY (apple)0
LA CHOUFFE4,50
ORVAL4,50
AVERBODE4.00
OMER4,00
 0

Onze Frisdranken

COCA-COLA,2,50
COCA-COLA zero2,50
FANTA2,50
SPRITE2,50
ICE-TEA2,50
MINUTE MAID2,50
BRUISEND WATER, PLAT WATER2,50
SCHWEPPES TONIC2,50
BRUISEND WATER, PLAT WATER (50cl)6,00

Onze Aperitiefhapjes

PEPERS3,00
OLIJVEN3,00
FETA + PEPERS + OLIJVEN7,50
TSATSIKI + TARAMA (+broodje)6,00
CALAMARES, FETA, TSATSIKI (+broodje)9,00
KOMKOMMER + HALOUMI8,00
APERITIEFBORDJE (calamares, feta, tsatsiki, tarama, pepers, olijven)11,00

Vegetarische Pitta's

PITTA (enkel groenten)5,50
ROLPITTA (enkel groenten)6,50

Heerlijk met deze extra's ...

feta2,00
kaas / dubbelkaas (emmental)1,00 / 2,00
geitekaas2,00
ananas1,00
halloumi2,00

Onze Pitta's

 varkensvleeskipgemengd
PITTA8,009,008,50
ROLPITTA9,0010,009,50
ROLPITTA BEENHAM9,00
ROLPITTA APHRODITE10,50

Heerlijk met deze extra's ...

feta2,00
kaas / dubbelkaas (emmental)1,00 / 2,00
geitekaas2,00
ananas1,00
halloumi2,00
extra vlees5,00
extra kip6,00
frietjes in de rolpitta1,00
portie frietjes3,00

Onze Ovenbroodjes

Ovenbroodje met pittavlees8,50
Ovenbroodje met kip9,50
Ovenbroodje met beenham9,00
Ovenbroodje met Halloumi8,50
Caesarovenbroodje(kip, sla, tomaat, parmesan en caesardressing)10,00
Ovenbroodje gerookte zalm9,50

Met ijsbergsla, tomaat, geroosterde ajuintjes en tartaar!

Onze Sausjes

Looksaus, pikant, cocktail, andalouse, gele curry, joppie (mayo met curry en ajuintjes), samurai, mayonaise, ketchup, curryketchup, honingmosterd, tartaar, sambal

Onze Schotels

 varkenkipgemengd

PITTA SPECIAAL

Speciaal met brood13.5015,5014,50
Speciaal met frietjes14,5016,5015,50

PITTA MAISON (schotel met tarama en tsatsiki)

Maison met brood15,0017,0016,00
Maison met frietjes16,0018,0017,00

WARME BEENHAMSCHOTEL

Met brood15,50
Met frietjes16,50

APHRODITESCHOTEL (varken, kip & beenham)

Met brood18,50
Met frietjes19,50

Heerlijk met deze extra's ...

Extra feta2,00
Extra ananas1,00
Extra varkensvlees5,00
Extra kip6,00
Extra pittabroodje1,00
Extra ovenbroodje1,00
Extra frieten3,00

Voor de kleine honger ...

 varkenkip
Mini pitta5,506,50
Mini rolpitta6,507,50
Mini schotel brood9,0010,00
Mini schotel frietjes10,0011,00
Mini maison brood10,5011,50
Mini maison frietjes11,5012,50
Mini beenhamschotel brood9,00 
Mini beenhamschotel frietjes10,00 
Speciaal voor onze kids: mini schotel kip, frietjes en appelmoes 9,50

Onze Salades

Salade natuur6,50
Salade fetta9,00
Salade scampi15,50
Salade kip14,50
Salade mixte (met scampi & feta)17,50

Onze Snacks

Scampi maison (getomateerde saus met look)17,00
Scampi diabolique (getomateerde pikante saus)17,00
Scampi four (roomsaus gegratineerd met fetta)19,00
Calamares (met pittabroodje of frietjes)12,00
Steak natuur19,00
Steak champignon21,00
Steak peperroom21,00
Steak champignon + peperroom22,00
Steak maison (getomateerde saus met ajuintjes)22,00

Onze Desserten

CHOCOLADEMOUSSE4,00
TIRAMISU4,00

Onze Wijnen

HUISWIJN

glas1/4l1/2lfles
wit 4,507,0014,0022,00
rood 4,507,0014,0022,00
rosé 4,507,0014,0022,00

WIT

  
  

ROOD

CHATEAU REYNIER Bordeaux Supérieur30,00
BARBERA d'ALBA Vina Reverdito3000

ROSÉ

  

Onze Digestieven

LIMONCELLO6,50
AMARETTO di SARONNO6,50
COINTREAU6,50
METAXA5,50
COURVOISIER8,00
CALVADOS7,00
GLENFIDDICH9,50

Onze Warme dranken

Koffie2,50
Deca koffie2,50
Thee (yellow label, munt, rozebottel)2,50
Cappuccino3,00
Irish coffee8,00
Italian coffee8,00

 

Save to Foursquare